Strona główna
Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się w dniu 26.06.2026 / piątek / o godzinie 9,00
Przywóz
Ponikiew Mała 7.50 Czernie 7,50 Jemieliste 7,55 Kacza 8,00
Odwóz ok 9,45/9,50
Dyrektor szkołyAdam Grabowski
Piknik integracyjny Szkolnego Koła Wolontariatu
1117 czerwca odbył się piknik integracyjny dla uczniów działających w Szkolnym Kole Wolontariatu. Była to forma podziękowania za ich zaangażowanie, poświęcony czas oraz aktywną działalność na rzecz innych.
Spotkanie odbyło się na placu przy świetlicy wiejskiej w Kaczce. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała wspólnej zabawie i integracji. Uczniowie zebrali się przy ognisku, gdzie piekli kiełbaski i spędzali czas na rozmowach w miłej, przyjaznej atmosferze.
Piknik integracyjny klas I-III
Dnia 18 czerwca odbył się piknik integracyjny dla uczniów klas I-III. Wydarzenie miało na celu wspólną zabawę, integrację uczniów oraz promowanie aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Podczas pikniku uczniowie uczestniczyli w różnych grach i zabawach ruchowych. Nie zabrakło także czasu na wspólne rozmowy, odpoczynek i poczęstunek.
,, Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki.."
W grupie przedszkolnej 12 czerwca 2026 r. odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie samodzielnie przygotowali świeże soki pomarańczowe i jabłkowe. Dzieci poznały zasady zdrowego odżywiania oraz dowiedziały się, jak powstają naturalne soki. Własnoręczne wyciskanie owoców sprawiło uczestnikom wiele radości, a przygotowane napoje okazały sie wyjątkowo smaczne.
Wycieczka do AGRO CITY
9Dnia 15 czerwca 2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pełnej przygód wycieczce do AGRO CITY w Głęboczycy. Na czas pobytu dzieci zamieniły się w prawdziwych poszukiwaczy skarbów i wyruszyły na ekscytującą wyprawę pełną zagadek i wyzwań. Podczas gry terenowej uczestncy wykonywali różorodne zadania, m.in. rozwiązywali zagadki, pokonywali tory przeszkód, zbierali grzyby, łowili ryby, zjeżdzali na tyrolce, jeździli bryczką, doili sztuczną krowę. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymywali klucze i wskazówki, które przybliżały ich do odnalezienia ukrytego skarbu.
Defibrylator na terenie Szkoły w Pasiekach już dostępny
Na zewnętrznej ścianie budynku Szkoły Podstawowej w Pasiekach został zamontowany defibrylator AED (Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny).
Urządzenie jest ogólnodostępne przez 24 godziny na dobę i ma służyć mieszkańcom oraz wszystkim osobom przebywającym na terenie szkoły i w jej okolicy w sytuacjach nagłego zagrożenia życia.
Logowanie
Godziny dzwonków
Czwartek 25.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych